Přistrojové vybavení

Ultrazvukový přístroj ALOKA ProSound ALPHA 10

 

Plně digitální, celotělový, barevný přístroj nejvyšší řady. Nová generace sond, dvoje harmonické zobrazení,barevné dopplerovské mapování, pulsní, kontinuální a tkáňový dopler umožňují dokonalé rozlišení a vyšetření jednotlivých tkání. Neonatální kardiologická sonda umožňuje vyšetření srdce i u těch nelmenších pacientů s vysokou přesností. Panaromatické zobrazení využívané při vyšetření šlach a svalů. Možnost 3D realtime zobrazení.

Vysokofrekvenční RTG přístroj s nepřímou digitalizací AGFA CR 30X

Umožňuje dokonalé rtg vyšetření kostry, měkkých tkání s možností cílené softwarové úpravy. Digitální obraz je z pracovní stanice přenášen do hlavní ordinace pro další vyšetření a konzultaci s majitelem pacienta a na operační sál.

Endoskopie - endoskopická věž

V této sestavě provádíme endoskopická vyšetření rigidním i flexibilním endoskopem, artroskopické a laparoskopické operace.

Elektrochirurgický termostapler - Emed ES VISION

Universální přístroj pro monopolární, bipolární chirurgii, argonovou koagulaci, funkce BiClamp - vysokoproudá koagulace pro scelování cév a tkání do průměru 7mm pro otevřenou operativu i laparoskopické výkony.

Linvatec Power Pro

Elektrický systém vrtačky, oscilační pily a shaveru, navržený speciálně pro ortopedii, traumatologii a artroskopii.

Inhalační anestezie

Anesteziologický přístroj Vetnar 2100 s isofluranovým odpařovačem v kombinaci s řízeným anesteziolgickým ventilátorem ADS 1000 zajišťuje velmi bezpečnou inhalační anestezii, včetně řízené ventilace u kritických pacientů nebo při nitrohrudních operacích.

Laboratoř

Kontakt

MVDr. Petr Johanides

Dvořákova 2289/8
Žďár nad Sázavou
591 01
Česká republika

Telefon +420 566 624 398
            +420 603 282 266 

Ordinační hodiny:
pondělí - pátek 7:00-17:00
v čase od 8:00-13:00 pouze na objednání
sobota 9:00-11:00